O MNIE

Magdalena Nitychoruk


Jestem magistrem Fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a obecnie kontynuuję swoją ścieżkę naukową na tej samej uczelni uczestnicząc w studiach doktoranckich.

Specjalizuję się w kompleksowej terapii kobiet, a w szczególności w terapii dna miednicy oraz fizjoterapii kobiet w ciąży i po porodzie. Zajmuję się takimi problemami jak: ból kręgosłupa w ciąży, nietrzymanie moczu, obniżenie narządów miednicy mniejszej, rozejście mięśnia prostego brzucha, praca z blizną, bolesnym współżyciem, bolesnymi miesiączkami i wiele innych.

W swojej pracy zajmuję się także rehabilitacją ortopedyczną i sportową. Pod moją opieką są zawodnicy sekcji lekkoatletycznej klubu Piast Gliwice. Pomagam pacjentom w walce z kontuzjami i urazami, w powrocie do sprawności po zabiegach operacyjnych oraz w pozbyciu się bólu przewlekłego takiego jak bóle kręgosłupa, rwa kulszowa, bóle głowy, migreny, cierpnięcia dłoni, cieśń nadgarstka.

Uwielbiam swoją pracę, dlatego też wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Certyfikaty